Twój salon projektowania i wykańczania wnętrz w Poznaniu

Od projektu przez kompleksowe wykończenie, aż po nadzór i odbiór.

Wnętrze PRO to nasza najnowsza marka, w ramach której skupiamy się na wykończeniu wnętrza nieruchomości od A do Z. Stawiamy więc na kompleksowość, zaczynając od projektu, który wykonuje nasza architekt wnętrz przez proces budowlany, aż po nadzór i odbiór prac, objętych dodatkowo gwarancją.

Przejdź na stronę marki Wnętrze PRO

Dlaczego warto?

Oferta Wnętrz PRO to kompozycja korzyści, które opłacają się każdemu, niezależnie od budżetu. Obsługa architekt wnętrz to gwarancja przewidywalności efektu, natomiast kompleksowość wykończenia to czysta oszczędność czasu i pieniędzy. Oddając swoją przestrzeń w nasze ręce mogą Państwo liczyć na specjalne rabaty na produkty, których jesteśmy dystrybutorami.

Opinie klientów

Małgorzata Dębska
Małgorzata Dębska
2023-02-06
Jeśli szukacie pięknych podłóg, a do tego mega profesjonalnej obsługi to Podłogi Pro jest idealnym do tego miejscem. Usługa położenia podłóg i mikrocementu na piątkę z plusem, a wszystko to okraszone miłymi fachowcami. Gorąco polecam 🙂
Sylwia Michalska-Pyszny
Sylwia Michalska-Pyszny
2022-11-22
Firma działa bardzo profesjonalnie, Panowie wykonawcy są fachowcami godnymi polecenia, potrafią budować relacje z klientem, są nastawieni na szukanie rozwiązań i współpracę (również z moją firmą wykonawczą). Gratuluję takich wykonawców, ponieważ są niewątpliwie „twarzą firmy” w działaniu.
Jagoda Halkiewicz
Jagoda Halkiewicz
2022-09-25
Do Podłóg Pro trafiliśmy z polecenia projektantki i to był strzał w 10! Od początku obsługa na najwyższym poziomie. Pani Magda staje na rzęsach aby najlepiej doradzić klientom. Wybór trafił na panele winylowe Ter Hurne, drzwi PolSkone oraz listwy Lagrus. Pan Dawid od pomiaru aż po montaż wykazywał się pełnym profesjonalizmem. Prace były wykonywane niezwykle dokładnie i w ogromnym porządku. Po miesiącu intensywnego użytkowania jesteśmy bardzo zadowoleni z wszystkich wyborów. Chętnie polecamy dalej i życzymy samych pięknych realizacji!
Mateusz Łukaszenko
Mateusz Łukaszenko
2022-09-13
Bardzo miły kontakt, rzeczowe ustalenia w salonie, późniejsze dyskusje również zawsze pomocne i bez problemowe. Pani Magda stara się doradzić i zaspokoić pytania klientów. Montaż przebiegł sprawnie i na ten moment wydaje się być wykonany starannie i poprawnie. Jakość samej podłogi oraz elementów stolarki ocenić będzie można dopiero po czasie, ale to dotyczy już bardziej producenta.
Beata Chm
Beata Chm
2022-09-13
Marzysz o pięknej podłodze na balkonie, perfekcyjnie wykonanej z najlepszych materiałów? Moje marzenie spełniła w 100 % firma PodłogiPRO! Polecam serdecznie, mam teraz piękny balkon, zyskał zupełnie inny wizerunek! Deski zostały położone profesjonalnie, po doskonałym pomiarze, przez Pana Jakuba, w przemiłej atmosferze i z zachowaniem należytego porządku! Do tego profesjonalne doradztwo Pana Sebastiana dotyczące materiałów! Możliwość zabrania próbek do domu i wybrania odpowiedniego koloru. Była to pierwsza firma do której się zwróciłam szukając ofert, po wstępnej rozmowie, wiedziałam, że nie będę szukać dalej, bo trafiłam doskonale. Dziś cieszę się pięknym balkonem, czy przebywając na nim, czy tylko patrząc na niego od strony salonu, sprawia, że napawa mnie dobrym samopoczuciem. Zatem polecam!
Piotr Długi
Piotr Długi
2022-05-26
Profesjonalna firma. Rzetelne podejście do klienta. Wywiązywanie się z ustaleń, zobowiązań i terminów. A jednocześnie elastyczność w stosunku do klienta. Szczerze mogę polecić.
Maciej Mielcarek
Maciej Mielcarek
2022-05-04
Świetne doradztwo przemiła obsługa do tego szybko i sprawnie wykonana usługa montażu. Podłoga przepiękna w każdym świetle wygląda inaczej. Czego chcieć więcej polecam
Matteo Fois
Matteo Fois
2021-02-02
They are very professional. What to say, the materials are of excellent quality, and the staff is prepared and helpful. Absolutely recommended.

Nasza oferta

Wybierz spośród jednego z czterech wariantów obsługi. Standard to wykończenie wnętrza w idealnej relacji ceny do jakości. Individual to wnętrze perfekcyjnie dopasowane do Państwa gustu. Oprócz wykończenia całego wnętrza oferujemy także pakiety na projekt i remont pojedynczego pokoju. Można zamówić u nas ponadto kompleksową realizację mebli pod wymiar na czele z kuchnią oraz szafami.

Wnętrze Standard

Oferta Wnętrz PRO uszyta jest na miarę każdego klienta. Jeśli oczekujesz solidności w rozsądnej cenie to Pakiet Standard będzie idealnym wyborem. Łączymy w nim najlepszą relację ceny do jakości, dodając do tego opiekę architekta i kompleksową obsługę od A do Z.

Przejdź na stronę marki Wnętrze PRO

Wnętrze Individual

W pakiecie wnętrza Individual stawiamy na szczególnie spersonalizowane podejście do doboru materiałów wykończeniowych, tak aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Wykańczamy zarówno domy jak i mieszkania.

Przejdź na stronę marki Wnętrze PRO

Jeden pokój

Zdarza się, że planowany remont dotyczyć ma tylko jednego z pomieszczeń. W tym przypadku pakiet „jeden pokój” to rozwiązanie wychodzące naprzeciw wymaganiom remontów cząstkowych. Niezależnie od tego jaki pokój ma przejść metamorfozę.

Przejdź na stronę marki Wnętrze PRO

Kuchnie i szafy pod wymiar

Czym byłaby kompleksowość wykończenia wnętrz bez realizacji kuchni oraz szaf pod wymiar? Dysponujemy szeroką paletą frontów kuchennych oraz płyt meblowych. Od podstaw projektujemy również zabudowy, wykonując je z pieczołowitą dbałością o detal.

Przejdź na stronę marki Wnętrze PRO

Nasze marki

W ramach Wnętrz PRO współpracujemy z najlepszymi markami, produkującymi materiały do wykańczania wnętrz, oferując je w szczególnie atrakcyjnych cenach. Poniżej niektóre z nich:

Odwiedź nasz salon

Sprawdź naszą ofertę

Specjalizujemy się w doborze, sprzedaży i profesjonalnym montażu podłóg, drzwi, tarasów i mikrocementu. Jak możemy Ci pomóc?

Zadzwoń Napisz
Odwiedź Nas

Polityka prywatności© 2021 PodłogiPRO