Twój salon z podłogami drewnianymi w Poznaniu

Ponad 1000 wzorów w ofercie.
Odwiedź nas na poznańskim Grunwaldzie.

Oferta naszych podłóg drewnianych jest tak szeroka, że bez zastanowienia możemy stwierdzić, że znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz. Wystarczy tylko zadzwonić, napisać, a najlepiej odwiedzić nasz showroom na poznańskim Grunwaldzie. Zapraszamy! Warto również nadmienić, że mamy w swojej ofercie takie marki, których nie znajdziesz nigdzie indziej w okolicy.

Opinie klientów

Małgorzata Dębska
Małgorzata Dębska
2023-02-06
Jeśli szukacie pięknych podłóg, a do tego mega profesjonalnej obsługi to Podłogi Pro jest idealnym do tego miejscem. Usługa położenia podłóg i mikrocementu na piątkę z plusem, a wszystko to okraszone miłymi fachowcami. Gorąco polecam 🙂
Sylwia Michalska-Pyszny
Sylwia Michalska-Pyszny
2022-11-22
Firma działa bardzo profesjonalnie, Panowie wykonawcy są fachowcami godnymi polecenia, potrafią budować relacje z klientem, są nastawieni na szukanie rozwiązań i współpracę (również z moją firmą wykonawczą). Gratuluję takich wykonawców, ponieważ są niewątpliwie „twarzą firmy” w działaniu.
Jagoda Halkiewicz
Jagoda Halkiewicz
2022-09-25
Do Podłóg Pro trafiliśmy z polecenia projektantki i to był strzał w 10! Od początku obsługa na najwyższym poziomie. Pani Magda staje na rzęsach aby najlepiej doradzić klientom. Wybór trafił na panele winylowe Ter Hurne, drzwi PolSkone oraz listwy Lagrus. Pan Dawid od pomiaru aż po montaż wykazywał się pełnym profesjonalizmem. Prace były wykonywane niezwykle dokładnie i w ogromnym porządku. Po miesiącu intensywnego użytkowania jesteśmy bardzo zadowoleni z wszystkich wyborów. Chętnie polecamy dalej i życzymy samych pięknych realizacji!
Mateusz Łukaszenko
Mateusz Łukaszenko
2022-09-13
Bardzo miły kontakt, rzeczowe ustalenia w salonie, późniejsze dyskusje również zawsze pomocne i bez problemowe. Pani Magda stara się doradzić i zaspokoić pytania klientów. Montaż przebiegł sprawnie i na ten moment wydaje się być wykonany starannie i poprawnie. Jakość samej podłogi oraz elementów stolarki ocenić będzie można dopiero po czasie, ale to dotyczy już bardziej producenta.
Beata Chm
Beata Chm
2022-09-13
Marzysz o pięknej podłodze na balkonie, perfekcyjnie wykonanej z najlepszych materiałów? Moje marzenie spełniła w 100 % firma PodłogiPRO! Polecam serdecznie, mam teraz piękny balkon, zyskał zupełnie inny wizerunek! Deski zostały położone profesjonalnie, po doskonałym pomiarze, przez Pana Jakuba, w przemiłej atmosferze i z zachowaniem należytego porządku! Do tego profesjonalne doradztwo Pana Sebastiana dotyczące materiałów! Możliwość zabrania próbek do domu i wybrania odpowiedniego koloru. Była to pierwsza firma do której się zwróciłam szukając ofert, po wstępnej rozmowie, wiedziałam, że nie będę szukać dalej, bo trafiłam doskonale. Dziś cieszę się pięknym balkonem, czy przebywając na nim, czy tylko patrząc na niego od strony salonu, sprawia, że napawa mnie dobrym samopoczuciem. Zatem polecam!
Piotr Długi
Piotr Długi
2022-05-26
Profesjonalna firma. Rzetelne podejście do klienta. Wywiązywanie się z ustaleń, zobowiązań i terminów. A jednocześnie elastyczność w stosunku do klienta. Szczerze mogę polecić.
Maciej Mielcarek
Maciej Mielcarek
2022-05-04
Świetne doradztwo przemiła obsługa do tego szybko i sprawnie wykonana usługa montażu. Podłoga przepiękna w każdym świetle wygląda inaczej. Czego chcieć więcej polecam
Matteo Fois
Matteo Fois
2021-02-02
They are very professional. What to say, the materials are of excellent quality, and the staff is prepared and helpful. Absolutely recommended.

W naszej ofercie

Czy wiesz, że… jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na rejon Poznania takich marek jak Mazurska Deska, Esco oraz Gajewski? Znajdziesz u nas zarówno unikalne marki jak i popularne produkty. Wszystko wraz z profesjonalnym montażem na życzenie.

Bory Polskie

Oferta marki Bory Polskie z Grupy Lareco to nasza ofertowa nowość, wyróżniająca się znakomicie wykonanymi deskami litymi.

Zobacz wzory

Dąbex

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Dąbex z Grodziska Wielkopolskiego, znanego producenta podłóg drewnianych.

Zobacz wzory

Flooro

Flooro to nowość w naszej gamie podłóg drewnianych, która przekonała nas do siebie niezwykle detalicznym i dokładnym wykonaniem.

Zobacz wzory

Gajewski

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Poznań marki Gajewski, producenta podłóg drewnianych z Mazowsza.

Zobacz wzory

Hajnówka

W naszym salonie poznasz ofertę marki Parkiety Hajnówka, rodzinnej firmy wytwarzającej podłogi od pokoleń.

Zobacz wzory

Lareco

Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki Lareco, polskiej, rodzinnej firmy o 70-letnim doświadczeniu w branży.

Zobacz wzory

MADERAS

Jako oficjalni partnerzy krakowskiej marki Maderas, dysponujemy ich pełną ofertą podłóg drewnianych.

Zobacz wzory

Mazurska Deska

Jako jedyni w Poznaniu mamy w ofercie produkty Mazurskiej Deski. To piękne i niezwykle naturalne podłogi.

Zobacz wzory

ter Hürne

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem jedengo z najlepszych, niemieckich producentów podłóg – Grupy ter Hürne.

Zobacz wzory
Sprawdź naszą lokalizację

O produkcie

Drewniana podłoga

Dlaczego warto wybrać podłogi drewniane?

Drewniane podłogi mają szereg zalet, stanowiących o tym, że wykańczając swój dom czy mieszkanie warto wybrać właśnie to rozwiązanie. Drewniana podłoga charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością na wszelkiego rodzaju wgniecenia czy zarysowania. Dzięki temu podłogi drewniane będą mogły służyć w nienaruszonym stanie przez długie lata. W przypadku chęci ich odnowienia – podłogi drewniane można poddać procesowi renowacji, cyklinowaniu czy uzupełnieniu. Kolejnym atutem drewnianych podłóg oprócz ich nieocenionych walorów estetycznych, jest zdolność do zatrzymywania ciepła. O popularności podłóg drewnianych decyduje ich indywidualny charakter dopasowany do klienta. Naturalność, którą wnosi do pomieszczenia podłoga drewniana sprawia, że staje się ono ciepłe i klimatyczne. Drewno to trwały i ponadczasowy materiał, który przy odpowiedniej pielęgnacji, pozwala cieszyć się piękną podłogą przez długie lata. Warto wiedzieć, że podłogi drewniane są doskonałe dla alergików. Nie elektryzują się, nie przyciągają kurzu, a co za tym idzie w pomieszczeniach w domu ograniczamy liczbę roztoczy.

Zalety drewnianych podłóg

Sprawdź naszą ofertę

Specjalizujemy się w doborze, sprzedaży i profesjonalnym montażu podłóg, drzwi, tarasów i mikrocementu. Jak możemy Ci pomóc?

Zadzwoń Napisz
Odwiedź Nas

Polityka prywatności© 2021 PodłogiPRO