Akcesoria 

Klamki, listwy przypodłogowe i sztukateria 

W naszej ofercie znaleźć można także bogaty wybór produktów uzupełniających do drzwi i podłóg na czele z klamkami, listwami, cokołami i sztukaterią uznanych marek. Z montażem lub bez.

Klamki

Możemy pochwalić się pełną ofertą stylowych klamek uznanych producentów: Corona, DND, ENGER, Olivari, VDS oraz TUPAI. Zapraszamy do naszego showroomu przy ul. Grunwaldzkiej 165C lok. 2/1, gdzie przedstawimy Państwu pełną gamę proponowanych produktów.

Pobierz katalog Corona (16,5MB)
Zobacz listę aktualnych modeli
Pobierz katalog Enger
Zobacz listę aktualnych modeli
Pobierz katalog Tupai
Pobierz katalog VDS

Listwy przypodłogowe

Oferujemy listwy przypodłogowe oraz cokoły, które będą pasowały do wszystkich rodzajów podłóg – zarówno drewnianych jak i laminowanych oraz winylowych. Nasze listwy przypodłogowe podkreślą wnętrza zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Zapraszamy do naszego salonu. 

Lagrus

Dysponujemy pełną ofertą przypodłogowych listew lakierowanych i fornirowanych polskiej marki Lagrus, którą chwalą sobie nasi klienci. Łącznie to ponad 100 wzorów nowoczesnych i stylizowanych.

Pobierz katalog Lagrus

Eclisse – listwy ukryte

Nie pozostajemy obojętni wobec najnowszych trendów, dlatego oferujemy i montujemy absolutną nowość – listwy ukryte marki Eclisse z linii Syntesis. Minimalistyczny efekt gwarantowany.

Döllken Profiles – listwy rdzeniowe

W ramach współpracy z niemiecką marką Döllken Profiles dysponujemy ofertą listew przypodłogowych o budowie rdzeniowej, cechujących się bezkonkurencyjną trwałością.

Sztukateria

Pod kątem naszych najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy pełną ofertę sztukaterii, zarówno ściennej jak i sufitowej wraz z nowoczesnymi panelami trójwymiarowymi. Wszystko we współpracy z marką Orac Decor z absolutnego topu branży sztukaterskiej.

W kwestii sztukaterii postawiliśmy na współpracę z belgijską marką Orac Decor, która w swojej branży działa od przeszło 50 lat. Doświadczenie i ogromna baza produktów sprawia, że nasi klienci i architekci znajdują ogrom inspiracji zarówno do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych.

Pobierz katalog Orac Decor

Rekomendacje

Małgorzata Dębska
Małgorzata Dębska
2023-02-06
Jeśli szukacie pięknych podłóg, a do tego mega profesjonalnej obsługi to Podłogi Pro jest idealnym do tego miejscem. Usługa położenia podłóg i mikrocementu na piątkę z plusem, a wszystko to okraszone miłymi fachowcami. Gorąco polecam 🙂
Sylwia Michalska-Pyszny
Sylwia Michalska-Pyszny
2022-11-22
Firma działa bardzo profesjonalnie, Panowie wykonawcy są fachowcami godnymi polecenia, potrafią budować relacje z klientem, są nastawieni na szukanie rozwiązań i współpracę (również z moją firmą wykonawczą). Gratuluję takich wykonawców, ponieważ są niewątpliwie „twarzą firmy” w działaniu.
Jagoda Halkiewicz
Jagoda Halkiewicz
2022-09-25
Do Podłóg Pro trafiliśmy z polecenia projektantki i to był strzał w 10! Od początku obsługa na najwyższym poziomie. Pani Magda staje na rzęsach aby najlepiej doradzić klientom. Wybór trafił na panele winylowe Ter Hurne, drzwi PolSkone oraz listwy Lagrus. Pan Dawid od pomiaru aż po montaż wykazywał się pełnym profesjonalizmem. Prace były wykonywane niezwykle dokładnie i w ogromnym porządku. Po miesiącu intensywnego użytkowania jesteśmy bardzo zadowoleni z wszystkich wyborów. Chętnie polecamy dalej i życzymy samych pięknych realizacji!
Mateusz Łukaszenko
Mateusz Łukaszenko
2022-09-13
Bardzo miły kontakt, rzeczowe ustalenia w salonie, późniejsze dyskusje również zawsze pomocne i bez problemowe. Pani Magda stara się doradzić i zaspokoić pytania klientów. Montaż przebiegł sprawnie i na ten moment wydaje się być wykonany starannie i poprawnie. Jakość samej podłogi oraz elementów stolarki ocenić będzie można dopiero po czasie, ale to dotyczy już bardziej producenta.
Beata Chm
Beata Chm
2022-09-13
Marzysz o pięknej podłodze na balkonie, perfekcyjnie wykonanej z najlepszych materiałów? Moje marzenie spełniła w 100 % firma PodłogiPRO! Polecam serdecznie, mam teraz piękny balkon, zyskał zupełnie inny wizerunek! Deski zostały położone profesjonalnie, po doskonałym pomiarze, przez Pana Jakuba, w przemiłej atmosferze i z zachowaniem należytego porządku! Do tego profesjonalne doradztwo Pana Sebastiana dotyczące materiałów! Możliwość zabrania próbek do domu i wybrania odpowiedniego koloru. Była to pierwsza firma do której się zwróciłam szukając ofert, po wstępnej rozmowie, wiedziałam, że nie będę szukać dalej, bo trafiłam doskonale. Dziś cieszę się pięknym balkonem, czy przebywając na nim, czy tylko patrząc na niego od strony salonu, sprawia, że napawa mnie dobrym samopoczuciem. Zatem polecam!
Piotr Długi
Piotr Długi
2022-05-26
Profesjonalna firma. Rzetelne podejście do klienta. Wywiązywanie się z ustaleń, zobowiązań i terminów. A jednocześnie elastyczność w stosunku do klienta. Szczerze mogę polecić.
Maciej Mielcarek
Maciej Mielcarek
2022-05-04
Świetne doradztwo przemiła obsługa do tego szybko i sprawnie wykonana usługa montażu. Podłoga przepiękna w każdym świetle wygląda inaczej. Czego chcieć więcej polecam
Matteo Fois
Matteo Fois
2021-02-02
They are very professional. What to say, the materials are of excellent quality, and the staff is prepared and helpful. Absolutely recommended.
Sprawdź naszą lokalizację

Specjalizujemy się w doborze, sprzedaży i profesjonalnym montażu podłóg, drzwi, tarasów i mikrocementu. Jak możemy Ci pomóc?

Zadzwoń Napisz
Odwiedź Nas

Polityka prywatności© 2021 PodłogiPRO