Wymarzone drzwi znajdziesz u nas 

Z montażem lub bez. Wedle Twoich potrzeb.

W naszej ofercie znaleźć można bogatą ofertę drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych takich marek jak Porta, DRE, Pol-Skone oraz Eclisse. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego showroomu w Poznaniu.  

W naszej ofercie

Jakie marki reprezentujemy?

Barański

Katalog drzwi standard Katalog drzwi premium

Doorsy

Zobacz katalog

DRE

Zobacz katalog

Eclisse 

Zobacz katalog

Inter Door

Zobacz katalog

Porta

Zobacz katalog

Pol-Skone

Zobacz katalog

Opinie klientów

Małgorzata Dębska
Małgorzata Dębska
2023-02-06
Jeśli szukacie pięknych podłóg, a do tego mega profesjonalnej obsługi to Podłogi Pro jest idealnym do tego miejscem. Usługa położenia podłóg i mikrocementu na piątkę z plusem, a wszystko to okraszone miłymi fachowcami. Gorąco polecam 🙂
Sylwia Michalska-Pyszny
Sylwia Michalska-Pyszny
2022-11-22
Firma działa bardzo profesjonalnie, Panowie wykonawcy są fachowcami godnymi polecenia, potrafią budować relacje z klientem, są nastawieni na szukanie rozwiązań i współpracę (również z moją firmą wykonawczą). Gratuluję takich wykonawców, ponieważ są niewątpliwie „twarzą firmy” w działaniu.
Jagoda Halkiewicz
Jagoda Halkiewicz
2022-09-25
Do Podłóg Pro trafiliśmy z polecenia projektantki i to był strzał w 10! Od początku obsługa na najwyższym poziomie. Pani Magda staje na rzęsach aby najlepiej doradzić klientom. Wybór trafił na panele winylowe Ter Hurne, drzwi PolSkone oraz listwy Lagrus. Pan Dawid od pomiaru aż po montaż wykazywał się pełnym profesjonalizmem. Prace były wykonywane niezwykle dokładnie i w ogromnym porządku. Po miesiącu intensywnego użytkowania jesteśmy bardzo zadowoleni z wszystkich wyborów. Chętnie polecamy dalej i życzymy samych pięknych realizacji!
Mateusz Łukaszenko
Mateusz Łukaszenko
2022-09-13
Bardzo miły kontakt, rzeczowe ustalenia w salonie, późniejsze dyskusje również zawsze pomocne i bez problemowe. Pani Magda stara się doradzić i zaspokoić pytania klientów. Montaż przebiegł sprawnie i na ten moment wydaje się być wykonany starannie i poprawnie. Jakość samej podłogi oraz elementów stolarki ocenić będzie można dopiero po czasie, ale to dotyczy już bardziej producenta.
Beata Chm
Beata Chm
2022-09-13
Marzysz o pięknej podłodze na balkonie, perfekcyjnie wykonanej z najlepszych materiałów? Moje marzenie spełniła w 100 % firma PodłogiPRO! Polecam serdecznie, mam teraz piękny balkon, zyskał zupełnie inny wizerunek! Deski zostały położone profesjonalnie, po doskonałym pomiarze, przez Pana Jakuba, w przemiłej atmosferze i z zachowaniem należytego porządku! Do tego profesjonalne doradztwo Pana Sebastiana dotyczące materiałów! Możliwość zabrania próbek do domu i wybrania odpowiedniego koloru. Była to pierwsza firma do której się zwróciłam szukając ofert, po wstępnej rozmowie, wiedziałam, że nie będę szukać dalej, bo trafiłam doskonale. Dziś cieszę się pięknym balkonem, czy przebywając na nim, czy tylko patrząc na niego od strony salonu, sprawia, że napawa mnie dobrym samopoczuciem. Zatem polecam!
Piotr Długi
Piotr Długi
2022-05-26
Profesjonalna firma. Rzetelne podejście do klienta. Wywiązywanie się z ustaleń, zobowiązań i terminów. A jednocześnie elastyczność w stosunku do klienta. Szczerze mogę polecić.
Maciej Mielcarek
Maciej Mielcarek
2022-05-04
Świetne doradztwo przemiła obsługa do tego szybko i sprawnie wykonana usługa montażu. Podłoga przepiękna w każdym świetle wygląda inaczej. Czego chcieć więcej polecam
Matteo Fois
Matteo Fois
2021-02-02
They are very professional. What to say, the materials are of excellent quality, and the staff is prepared and helpful. Absolutely recommended.

Realizacje

Drzwi klasyczne

Siła tkwi w prostocie!

Klasyczne, stylowe drzwi mają tę niewątpliwą przewagę nad innymi, że wprost idealnie wkomponują się w każde wnętrze. Te eleganckie drzwi sprawdzą się też w absolutnie każdym pomieszczeniu, niezależnie od tego, do jakich celów jest ono przeznaczone. Prostota drzwi klasycznych i ponadczasowe wzory sprawiają, że bez najmniejszych trudności dobierzemy do nich pozostałe elementy wystroju w przypadku zmiany aranżacji. 

Drzwi nowoczesne

Skrojone na miarę Twoich oczekiwań

Industrialne wzornictwo drzwi, to rozwiązanie stworzone do wnętrz o niepowtarzalnym charakterze dopasowanym do jego właściciela. Szeroka oferta drzwi nowoczesnych pozwoli dobrać drzwi do indywidualne stylu. 

Drzwi Przesuwne

Zyskaj więcej światła i więcej przestrzeni

Drzwi z systemem przesuwnym pozwolą na maksymalne wykorzystanie przestrzeni znajdującej się w wybranym pomieszczeniu. Dzięki temu rozwiązaniu aranżacja każdej, nawet niewielkiej przestrzeni staje się prosta i przyjemna a efekt końcowy usatysfakcjonuj nawet tych najbardziej wymagających.

Drzwi zewnętrzne

Nadaj charakter Swojemu M!

Drzwi zewnętrzne służą oddzieleniu wnętrza naszego mieszkania czy domu od podwórza lub klatki schodowej. To one, jako pierwsze nadają niepowtarzalnego charakteru Naszemu wnętrzu. Bogata oferta pozwoli wybrać produkt dopasowany do potrzeb najbardziej wymagających domowników.

Kasety i ościeżnice

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór kaset oraz ościeżnic. Każdy z tych produktów dopasujemy do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z Nami.

Sprawdź naszą lokalizację

Specjalizujemy się w doborze, sprzedaży i profesjonalnym montażu podłóg, drzwi, tarasów i mikrocementu. Jak możemy Ci pomóc?

Zadzwoń Napisz
Odwiedź Nas

Polityka prywatności© 2021 PodłogiPRO