Mikrocement w Twoim domu – Poznań i okolice

Szukasz ekspertów od mikrocementu? Zobacz co potrafimy.

Pracujemy na materiałach hiszpańskiej marki TopCiment, których jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami i montażystami. Mikrocement TopCiment gwarantuje świetną trwałość oraz estetykę. Nada się zarówno na ściany, podłogę oraz schody. Jesteśmy w stanie uzyskać efekt gładkiej ściany oraz różne faktury.

Zalety mikrocementu

W naszej ofercie

W naszej ofercie mamy hiszpański mikrocement TopCiment, reprezentujący półkę premium w branży. Technologia marki opiera się na wykorzystaniu dodatkowego lakieru, mającego na celu maksymalne uodpornienie mikrocementu na zużycie mechaniczne i chemiczne. TopCiment to łącznie aż 3 systemy i prawie 100 wzorów w palecie oraz unikalna technologia uzupełniania ubytków.

ZOBACZ WZORY

Realizacje

Opinie klientów

Gosia P
Gosia P
2024-03-16
Fachowa pomoc przy wyborze materialu ,dokladna informacja na temat roznych rodzajow podlog , ich zaletach i wadach . Dobrze wykonana praca - piekny efekt koncowy. I co najwazniejsze -profesjonalizm i uczciwosc w podejsciu do klienta
Justyna Szymkowiak
Justyna Szymkowiak
2024-01-30
Podłoga prezentuje się pięknie 😉
Witold Maćków
Witold Maćków
2024-01-30
Poświęciłem całą sobotę na spędzenie jej w sklepie z panią projektant Olą i to dało efekt taki: schody z mikrocementu, podłoga winylowa, drzwi Mirucia, łazienki z projektu Pani Oli, kuchnia od Pani Oli. Polecam wszystko robić w jednym miejscu - jedna wizyta w sklepie, kilka na budowie i dom jak marzenie.
Mateusz Stec
Mateusz Stec
2024-01-17
Kupiłem swoje pierwsze mieszkanie i nie wiedziałem od czego zacząć wykańczenie go. Przyszedłem do Podłogi Pro, które doradziło mi na każdym etapie. Polecam serdecznie
Kuba Słyk
Kuba Słyk
2024-01-15
Miała obawy co do deski na ogrzewanie podłogowe. Razem z Panią Magdą wybrałam podłogę Imperia z Flooro. Użytkujemy ją od 3 miesięcy, jak dotąd jestem bardzo zadowolona.
Michał Roth
Michał Roth
2024-01-13
Jeżeli Państwo planują zakup mikrocementu to zapraszam do salonu Podłogi Pro, gdzie można zobaczyć na żywo, jak to wygląda, gdyż żadne zdjęcia z internetu nie pokażą tego tak jak podłoga na żywo. Mamy mikrocement od Podłogi Pro od roku i jesteśmy zadowoleni.
Paulina Rerak
Paulina Rerak
2024-01-10
Bardzo miła i fachowa obsługa. Bardzo duży wybór podłóg z drewna, podłóg winylowych oraz drzwi. Zaopatrzysz się tutaj również w meble kuchenne i AGD. Polecam z czystym sumieniem.
Paula Soja
Paula Soja
2024-01-10
Przyszłam z polecenia koleżanki. Zdecydowałam się na winyl klejony Moduleo. Testuje od 2 miesięcy i jak dotąd 10/10. Przemiły montażysta Pan Leszek pomógł mi poradzić sobie z różnica poziomów przy łączeniu z płytka. Pozdrawiam serdecznie!
Agnieszka Sibilska
Agnieszka Sibilska
2024-01-07
Duży wybór podłóg i drzwi. Miła obsługa, polecam!
Daniel Litwin
Daniel Litwin
2024-01-03
Wszystko przebiegło szybko i terminowo, polecam zakupić produkt z montażem. Super kontakt

TopCiment to jeden z najbardziej doświadczonych producentów mikrocementu w Europie. Technologia rozwijana nieustannie od 15 lat doprowadziła produkty TopCiment do topu wytrzymałościowego i designerskiego. Z tego powodu my też postawiliśmy na realizacje w oparciu o systemy tej firmy.

W ramach naszej oferty proponujemy Państwu trzy systemy: mikrocement dwukomponentowy z linii Sttandard, mikrocement gotowy do użycia z linii Efectto oraz mikrocement o wyglądzie tadelaktu i betonu architektonicznego z linii Natture. Każdy z produktów cechuje się innymi właściwościami, wzorami, jak i dostępnymi strukturami. Obecność aż trzech linii modelowych daje nam i naszym klientom ogromne możliwości doboru idealnej barwy i wykończenia powierzchni. 

TopCiment Efectto

Effecto Quartz to nowoczesna i elegancka linia mikrocementu w formie gotowej do użycia. Cechuje się doskonałą przyczepnością, efektywną aplikacją i możliwością stosowania na powierzchniach pionowych i poziomych. Wygląd linii Effecto wyróżnia się dużą jednolitością i naturalnością. Do wykorzystania zarówno na podłogach, schodach czy w łazience jak i na ścianach.

TopCiment Sttandard

Sttandard to klasyczny, dwuskładnikowy mikrocement, łączący cement z żywicą. Tego typu produkt daje nam ogromne możliwości personalizacji faktur. Wykończenie może mieć więc indywidualny charakter. Idealne rozwiązanie dla wymagających klientów. Mikrocement Sttandard możemy zastosować zarówno w poziomie (podłogi, schody), jak i w pionie (ściany). Wykańczamy nim również łazienki czy blaty kuchenne.

Acer Aluminio

Almond Arena

Azul Noche

Azul Profundo

Blanco Roto

Blanco

Brillo

Cafe

Calabaza

Camel

Carmin

Cobre

Foresta

French Grey

Gris Liquen

Gris Cemento

Kalahary

Kinoto

Kiwi

Liquen

Marfil

Matte

Microdek

Microfino

Microstone

Mocha

Mojave

Negro Satinado

Nogal Marron

Perla

Pizarra

Plomo

Plomo Himalaya

Shale Grey

Siena Sahara

Titanio

Topo

Turquesa

Wengue

TopCiment Natture

Naturre to najnowsza linia wzornicza TopCiment, którą możemy pochwalić się w ofercie. Jest to dwuskładnikowy mikrocement z unikatowym wykończeniem w stylu marokańskiego tadelaktu. Piękny, ekskluzywny wygląd to nie jedyna zaleta linii Naturre, gdyż oparcie składu na bazie wapna gwarantuje jeszcze wyższą odporność mechaniczną i chemiczną.

Alps

Aquamarine

Blizzard

Bordeau

Cappadocia

Clam

Dove

Earth

Gobi

Goldfish

Goldmine

Jungle

Kyanite

Lobster

Mist

Moss

Mud

Nubia

Obsidian

Ocean

Owl

Oyster

Pistachio

Polar

Rhino

Russet

Sandstorm

Stalactite

Steam

Sunflower

Tundra

Waterfall

Willow

Wood

Sprawdź naszą lokalizację

Beton architektoniczny to…

Specjalizujemy się w doborze, sprzedaży i profesjonalnym montażu podłóg, drzwi, tarasów i mikrocementu. Jak możemy Ci pomóc?

Zadzwoń Napisz
Odwiedź Nas

Polityka prywatności© 2021 PodłogiPRO