Lastryko w Twoim domu

Szukasz wykonawców lastryko? Zobacz naszą ofertę.

Wnętrzarski hit teraz także u nas. Absolutną nowością rynkową w naszej ofercie jest lastryko Bautech z linii Terrafloor. Ta efektowna posadzka zawiera specjalne kruszywa bazaltowe lub kwarcowe, nadające jej niepowtarzalnego wyglądu.

Zalety i cechy lastryko

Opinie klientów

Gosia P
Gosia P
2024-03-16
Fachowa pomoc przy wyborze materialu ,dokladna informacja na temat roznych rodzajow podlog , ich zaletach i wadach . Dobrze wykonana praca - piekny efekt koncowy. I co najwazniejsze -profesjonalizm i uczciwosc w podejsciu do klienta
Justyna Szymkowiak
Justyna Szymkowiak
2024-01-30
Podłoga prezentuje się pięknie 😉
Witold Maćków
Witold Maćków
2024-01-30
Poświęciłem całą sobotę na spędzenie jej w sklepie z panią projektant Olą i to dało efekt taki: schody z mikrocementu, podłoga winylowa, drzwi Mirucia, łazienki z projektu Pani Oli, kuchnia od Pani Oli. Polecam wszystko robić w jednym miejscu - jedna wizyta w sklepie, kilka na budowie i dom jak marzenie.
Mateusz Stec
Mateusz Stec
2024-01-17
Kupiłem swoje pierwsze mieszkanie i nie wiedziałem od czego zacząć wykańczenie go. Przyszedłem do Podłogi Pro, które doradziło mi na każdym etapie. Polecam serdecznie
Kuba Słyk
Kuba Słyk
2024-01-15
Miała obawy co do deski na ogrzewanie podłogowe. Razem z Panią Magdą wybrałam podłogę Imperia z Flooro. Użytkujemy ją od 3 miesięcy, jak dotąd jestem bardzo zadowolona.
Michał Roth
Michał Roth
2024-01-13
Jeżeli Państwo planują zakup mikrocementu to zapraszam do salonu Podłogi Pro, gdzie można zobaczyć na żywo, jak to wygląda, gdyż żadne zdjęcia z internetu nie pokażą tego tak jak podłoga na żywo. Mamy mikrocement od Podłogi Pro od roku i jesteśmy zadowoleni.
Paulina Rerak
Paulina Rerak
2024-01-10
Bardzo miła i fachowa obsługa. Bardzo duży wybór podłóg z drewna, podłóg winylowych oraz drzwi. Zaopatrzysz się tutaj również w meble kuchenne i AGD. Polecam z czystym sumieniem.
Paula Soja
Paula Soja
2024-01-10
Przyszłam z polecenia koleżanki. Zdecydowałam się na winyl klejony Moduleo. Testuje od 2 miesięcy i jak dotąd 10/10. Przemiły montażysta Pan Leszek pomógł mi poradzić sobie z różnica poziomów przy łączeniu z płytka. Pozdrawiam serdecznie!
Agnieszka Sibilska
Agnieszka Sibilska
2024-01-07
Duży wybór podłóg i drzwi. Miła obsługa, polecam!
Daniel Litwin
Daniel Litwin
2024-01-03
Wszystko przebiegło szybko i terminowo, polecam zakupić produkt z montażem. Super kontakt

Realizacje

Z jakiej technologii korzystamy?

Pod kątem wykonania lastryka (terazzo) postawiliśmy na technologię polskiego producenta Bautech. Linia Bautech Terrafloor wyróżnia się nie tylko fenomenalnym wyglądem, ale także wyjątkową trwałością na ścieranie, plamy oraz promieniowanie UV. To jedna z najtwardszych posadzek w naszej ofercie. Szeroka oferta kruszyw daje nam niemalże nieograniczone możliwości w kontekście kreowania unikalnych wzorów kolorystycznych lastryko.

Bautech to polska marka produkująca posadzki dekoracyjne i przemysłowe. Stosujemy ich produkty z powodzeniem od samego początku powstania naszego salonu. Praktycznie zerowa liczba reklamacji stanowi doskonały przykład tego, że technologia Bautech w połączeniu z odpowiednim montażem stanowi gwarancję wysokiej trwałości i odporności na ścieranie.

Warto zauważyć, że jesteśmy autoryzowanymi instalatorami marki Bautech w tym także technologii Lastryko Bautech Terrafloor. Tysiące metrów kwadratowych położonych posadzek i tynków dekoracyjnych sprawiają, że jesteśmy jednymi z najbardziej doświadczonych ekip w zachodniej części Polski. Pracujemy zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i użytkowych oraz przemysłowych.

Próbki Bautech Terrafloor

Poniżej prezentujemy przykładowe próbki. Zaletą technologii Terrafloor jest dowolność kolorystyczna oraz łatwość kształtowania poziomu nasycenia dodatków kwarcowych oraz bazaltowych. Możemy z nich stworzyć także klasyczne, białe lastryko oraz mnóstwo innych wzorów.

Marsjański pył

Czerwona planeta

Powitanie wiosny

Błękit oceanu

Zastygła lawa

Zieleń amazonii

Popielata mozaika

Rzymska mozaika

Dojrzewająca oliwka

Pustynny beż

Kamień Egiptu

Gwieździste niebo

Bezchmurne niebo

Palona czerwień

Dolina magmy

Czekoladowe marzenie

Rajska laguna

Plaster miodu

Biały alabaster

Piasek Sahary

Zielone awokado

Czerwień Toskanii

Sprawdź naszą lokalizację

Specjalizujemy się w doborze, sprzedaży i profesjonalnym montażu podłóg, drzwi, tarasów i mikrocementu. Jak możemy Ci pomóc?

Zadzwoń Napisz
Odwiedź Nas

Polityka prywatności© 2021 PodłogiPRO