Lastryko w Twoim domu

Szukasz wykonawców lastryko? Zobacz naszą ofertę.

Wnętrzarski hit teraz także u nas. Absolutną nowością rynkową w naszej ofercie jest lastryko Bautech z linii Terrafloor. Ta efektowna posadzka zawiera specjalne kruszywa bazaltowe lub kwarcowe, nadające jej niepowtarzalnego wyglądu. Do zastosowania także na ścianie!

Zalety i cechy lastryko

Opinie klientów

Małgorzata Dębska
Małgorzata Dębska
2023-02-06
Jeśli szukacie pięknych podłóg, a do tego mega profesjonalnej obsługi to Podłogi Pro jest idealnym do tego miejscem. Usługa położenia podłóg i mikrocementu na piątkę z plusem, a wszystko to okraszone miłymi fachowcami. Gorąco polecam 🙂
Sylwia Michalska-Pyszny
Sylwia Michalska-Pyszny
2022-11-22
Firma działa bardzo profesjonalnie, Panowie wykonawcy są fachowcami godnymi polecenia, potrafią budować relacje z klientem, są nastawieni na szukanie rozwiązań i współpracę (również z moją firmą wykonawczą). Gratuluję takich wykonawców, ponieważ są niewątpliwie „twarzą firmy” w działaniu.
Jagoda Halkiewicz
Jagoda Halkiewicz
2022-09-25
Do Podłóg Pro trafiliśmy z polecenia projektantki i to był strzał w 10! Od początku obsługa na najwyższym poziomie. Pani Magda staje na rzęsach aby najlepiej doradzić klientom. Wybór trafił na panele winylowe Ter Hurne, drzwi PolSkone oraz listwy Lagrus. Pan Dawid od pomiaru aż po montaż wykazywał się pełnym profesjonalizmem. Prace były wykonywane niezwykle dokładnie i w ogromnym porządku. Po miesiącu intensywnego użytkowania jesteśmy bardzo zadowoleni z wszystkich wyborów. Chętnie polecamy dalej i życzymy samych pięknych realizacji!
Mateusz Łukaszenko
Mateusz Łukaszenko
2022-09-13
Bardzo miły kontakt, rzeczowe ustalenia w salonie, późniejsze dyskusje również zawsze pomocne i bez problemowe. Pani Magda stara się doradzić i zaspokoić pytania klientów. Montaż przebiegł sprawnie i na ten moment wydaje się być wykonany starannie i poprawnie. Jakość samej podłogi oraz elementów stolarki ocenić będzie można dopiero po czasie, ale to dotyczy już bardziej producenta.
Beata Chm
Beata Chm
2022-09-13
Marzysz o pięknej podłodze na balkonie, perfekcyjnie wykonanej z najlepszych materiałów? Moje marzenie spełniła w 100 % firma PodłogiPRO! Polecam serdecznie, mam teraz piękny balkon, zyskał zupełnie inny wizerunek! Deski zostały położone profesjonalnie, po doskonałym pomiarze, przez Pana Jakuba, w przemiłej atmosferze i z zachowaniem należytego porządku! Do tego profesjonalne doradztwo Pana Sebastiana dotyczące materiałów! Możliwość zabrania próbek do domu i wybrania odpowiedniego koloru. Była to pierwsza firma do której się zwróciłam szukając ofert, po wstępnej rozmowie, wiedziałam, że nie będę szukać dalej, bo trafiłam doskonale. Dziś cieszę się pięknym balkonem, czy przebywając na nim, czy tylko patrząc na niego od strony salonu, sprawia, że napawa mnie dobrym samopoczuciem. Zatem polecam!
Piotr Długi
Piotr Długi
2022-05-26
Profesjonalna firma. Rzetelne podejście do klienta. Wywiązywanie się z ustaleń, zobowiązań i terminów. A jednocześnie elastyczność w stosunku do klienta. Szczerze mogę polecić.
Maciej Mielcarek
Maciej Mielcarek
2022-05-04
Świetne doradztwo przemiła obsługa do tego szybko i sprawnie wykonana usługa montażu. Podłoga przepiękna w każdym świetle wygląda inaczej. Czego chcieć więcej polecam
Matteo Fois
Matteo Fois
2021-02-02
They are very professional. What to say, the materials are of excellent quality, and the staff is prepared and helpful. Absolutely recommended.

Realizacje

Z jakiej technologii korzystamy?

Pod kątem wykonania lastryka (terazzo) postawiliśmy na technologię polskiego producenta Bautech. Linia Bautech Terrafloor wyróżnia się nie tylko fenomenalnym wyglądem, ale także wyjątkową trwałością na ścieranie, plamy oraz promieniowanie UV. To jedna z najtwardszych posadzek w naszej ofercie. Szeroka oferta kruszyw daje nam niemalże nieograniczone możliwości w kontekście kreowania unikalnych wzorów kolorystycznych lastryko.

Bautech to polska marka produkująca posadzki dekoracyjne i przemysłowe. Stosujemy ich produkty z powodzeniem od samego początku powstania naszego salonu. Praktycznie zerowa liczba reklamacji stanowi doskonały przykład tego, że technologia Bautech w połączeniu z odpowiednim montażem stanowi gwarancję wysokiej trwałości i odporności na ścieranie.

Warto zauważyć, że jesteśmy autoryzowanymi instalatorami marki Bautech w tym także technologii Lastryko Bautech Terrafloor. Tysiące metrów kwadratowych położonych posadzek i tynków dekoracyjnych sprawiają, że jesteśmy jednymi z najbardziej doświadczonych ekip w zachodniej części Polski. Pracujemy zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i użytkowych oraz przemysłowych.

Próbki Bautech Terrafloor

Poniżej prezentujemy przykładowe próbki. Zaletą technologii Terrafloor jest dowolność kolorystyczna oraz łatwość kształtowania poziomu nasycenia dodatków kwarcowych oraz bazaltowych. Możemy z nich stworzyć także klasyczne, białe lastryko oraz mnóstwo innych wzorów.

Marsjański pył

Czerwona planeta

Powitanie wiosny

Błękit oceanu

Zastygła lawa

Zieleń amazonii

Popielata mozaika

Rzymska mozaika

Dojrzewająca oliwka

Pustynny beż

Kamień Egiptu

Gwieździste niebo

Bezchmurne niebo

Palona czerwień

Dolina magmy

Czekoladowe marzenie

Rajska laguna

Plaster miodu

Biały alabaster

Piasek Sahary

Zielone awokado

Czerwień Toskanii

Sprawdź naszą lokalizację

Specjalizujemy się w doborze, sprzedaży i profesjonalnym montażu podłóg, drzwi, tarasów i mikrocementu. Jak możemy Ci pomóc?

Zadzwoń Napisz
Odwiedź Nas

Polityka prywatności© 2021 PodłogiPRO